Na tę grę od Amazonu czekamy latami. W końcu poznaliśmy godzinę startu New World

New World od Amazon - zrzut ekranu
PC

Oczekiwane od paru lat New World, czyli MMO od studia Amazonu zaliczy premierę już niebawem. Z tej okazji postanowiono udostępnić infografikę z godzinami otwarcia serwerów dla konkretnych regionów świata.

New World od Amazon Games nie ma lekko – gra była wielokrotnie przekładana, a miesiące oczekiwania przeistaczały się w lata. Jakby tego było mało, czasami dochodziły do nas niepokojące informacje o stanie technicznym produkcji. Ostatnie testy najwidoczniej wypadły jednak pozytywnie, więc gra zadebiutuje już za parę dni, a przynajmniej mamy nadzieję, że nic już jej nie stanie na drodze.

New World – znamy czas odblokowania gry

New World ujrzy światło dzienne 28 września bieżącego roku. Z tej okazji Amazon Games postanowiło pokazać specjalną infografikę z dokładnym czasem startu serwerów.

  • 8 rano czasu PDT dla zachodniego USA
  • 8 rano czasu EDT dla wschodniego USA
  • 8 rano czasu CEST dla Europy
  • 8 rano czasu BRT dla Ameryki Południowej
  • 21 wieczorem czasu AEST dla Australii

Nas, polskich graczy, interesuje najbardziej 8 rano czasu CEST, czyli środkowoeuropejskiego letniego. Oznacza to, że już o godzinie 8 rano we wtorek 28 września będziemy mogli zalogować się na serwery oczekiwanej produkcji. O ile oczywiście nie pojawią się żadne problemy z ich stabilnością (odpukać!).

Ostatnio pojawiła się również lista serwerów dla konkretnych części świata, co powinno ułatwić nam zabawę przy okazji tworzenia postaci i logowania się do gry.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie