Polska cena aktualizacji Death Stranding: Director’s Cut z wersji PS4 na PS5 zaskakująco niska

death stranding directors cut
PS4 PS5

Zadebiutowało właśnie oczekiwane Death Stranding: Director’s Cut. Co ciekawe, Sony umożliwiło aktualizację wersji PS4 do PS5. Znamy polską cenę, która może zaskoczyć.

Najbardziej „kojimowa” gra spośród wszystkich „kojimowych” gier dostała właśnie swoją ulepszoną wersję. Doczekaliśmy się szeregu poprawek, ale też paru nowych funkcji. Fanów wersji PS4 z pewnością ucieszy fakt, że cena aktualizacji na Director’s Cut prezentuje się znakomicie. Tym bardziej, że produkcja zyskała naprawdę wysokie noty.

Polska cena aktualizacji Death Stranding: Director’s Cut

W sklepie PlayStation pojawiło się Death Stranding: Director’s Cut – Cyfrowa Edycja Deluxe wyceniona na 249 złotych. Jeżeli jednak wciąż posiadamy wersję z PS4, możemy w cenie 30 złotych ulepszyć ją do nowo wydanego Director’s Cut. To naprawdę niewiele – za te pieniądze możemy przecież liczyć na całkiem sporo nowości.

DS: DC odznacza się lekko poprawioną warstwą graficzną w stosunku do wydanego w 2019 roku oryginału. Oprócz tego dodano też parę fajnych elementów, takich jak nowe wyposażenie, zupełnie nowe misje kurierskie, możliwość korzystania ze strzelnicy czy nawet powracania do stoczonych wcześniej walk z bossami. Niestety zabrano nam napoje Monstera, którego logo zastąpiono czymś przypominającym markę własną z supermarketu…

Największą niespodzianką jest chyba „kojimowska” wersja Mario Kart. Tak, Sam Bridges może teraz ścigać się i wykonywać różne ewolucje i triki na specjalnych torach wyścigowych. Aktualizacja możliwa jest za pośrednictwem tej strony.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie