Pokaz Nintendo Direct był pełen niespodzianek. Oto najciekawsze ogłoszenia

Nintendo Direct - wybrane gry z wrześniowego pokazu
Switch

Wczoraj w nocy odbyła się wyczekiwana konferencja Nintendo Direct. Ogłoszeń nie brakowało, a je zabrałem w jednym miejscu te najciekawsze. Jeśli pokaz Was ominął, poniżej znajdziecie jego najważniejsze punkty.

Nintendo Direct we wrześniu – ogłoszenia i pokazy

Nadal czekamy na Metorid Prime 4, ale Nintendo nie zostawia fanów marki z niczym. Zaprezentowano kolejny, ciekawy materiał z Metroid Dread. Pamiętajcie, że premierę zaplanowano na 8 października.

Absolutnie przepiękna strategia od Square Enix zmieniła nazwę na Triangle Strategy i została zaprezentowana na kolejnym zwiastunie. Zagramy już 3 kwietnia przyszłego roku.

Techland potwierdził, że pierwsze Dying Light wraz z dodatkami zmierza na Switcha i debiutuje 19 października. Co więcej, na konsolę trafi też Dying Light 2 dzięki technologii gry w chmurze.

Zapowiedziano też dodatek do najnowszego Monster Huntera. Rozszerzenie Monster Hunter Rise: Sunbreak zadebiutuje latem 2022 roku i podobno jest ogromne.

Jednym z dziwniejszych elementów pokazu była zapowiedź Chocobo GP. Ścigałka z chocobosami z Final Fantasy wygląda całkiem… ciekawie. Zagramy jednak dopiero w przyszłym roku.

Równie intrygująco zapowiada się Kirby and the Forgotten Land. Jedna z maskotek Nintendo otrzyma nową grę, a ta wygląda bardzo obiecująco. Postapo od Nintendo? Biorę w ciemno! Premiera wiosną przyszłego roku.

Pokazano też nowy gameplay ze Splatoon 3. Fanów poprzednich odsłon czeka niemałe zaskoczenie, które znajdziecie pod sam koniec zwiastuna. Niestety, nie znamy daty premiery.

Wreszcie ujrzeliśmy gameplay z Bayonetta 3. Słynna wiedźma powróci na nasze konsole w przyszłym roku, a Nintendo Direct przyniosło nam dłuuugo wyczekiwany materiał. Cieszmy się nim, bo nie wiadomo, kiedy zobaczymy kolejny.

Big N nie zostawi też z niczym fanów Animal Crossing. Potwierdzono, że w październiku odbędzie się specjalny pokaz, na którym zobaczymy prezentację nowości zmierzających do Animal Crossing: New Horizons. Konkretnej daty na razie brak.

Nowości w Nintendo Switch Online

Nintendo Direct to jednak nie tylko zapowiedzi gier. Ogłoszono, że abonament Nintendo Switch Online wzbogaci się o expansion packi. Wprowadzą one do usługi gry z Nintendo 64 oraz SEGA Genesis. Cenniki nowości zostaną ujawnione nieco później.

Nintendo Switch Online - Sega Saturn
Nintendo Switch Online - Nintendo 64

To rzecz jasna nie wszystkie ogłoszenie. Jeśli chcecie zapoznać się z pełnym zestawem zapowiedzi i pokazów z konferencji, pełny zapis transmisji znajdziecie poniżej.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie