Żołnierz z karabinem z Battlefield 2042, Ellie tańczy w demake'u The Last of Us, bohater Elden Ring leci na kozie

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – TLoU tak by wyglądało na PSX-ie, samotny gracz BF2042 i Elden Ring ze smutną blokadą na PC

W dzisiejszych newsach na pewno wybija się na tle innych wieść odnośnie samotnego gracza, który z jakiegoś powodu otrzymał dostęp do gry Battlefield 2042 jeszcze przed premierą. Biedny siedzi sam z botami na serwerach.

Bandai Namco udostępniło masę informacji odnośnie wydania Elden Ring na PC oraz konsole. Sporo osób spodziewało się, że produkcja From Software na komputerach osobistych będzie miała odblokowane klatki na sekundę. Niestety, tak się jednak nie stanie.

Odnaleźliśmy wideo, które przedstawia, jak mogłoby wyglądać The Last of Us na konsoli PSX. W tych uproszczeniach graficznych oraz w mechanikach jest jakaś retro-magia. Te i pozostałe teksty odnajdziecie w naszej składance poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%