Piła dostanie kolejne gry. Fani serii mają powody do radości

Piła - Jigsaw
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Piła pojawiała się w znanych grach wideo w różnych formach, a kiedyś otrzymywała nawet własne produkcje. Jeśli jesteście fanami marki, możecie szykować się na kolejne gry w tym uniwersum.

Producenci serii filmów, Mark Burg oraz Oren Koules, potwierdzili, że w przyszłości powstaną nowe gry osadzone w tym uniwersum. Lionsgate miało przedstawić już parę ciekawych projektów, które są aktualnie sprawdzane.

Pytanie: Czy są jakieś plany na więcej gier wideo o Pile na konsolach nowej generacji?

Odpowiedź: Na 100%. Lionsgate przyniosło nam kilka niesamowitych projektów, które teraz badamy. Ale to na 100% się stanie.

– czytamy w sesji AMA na forum Reddit

Choć potwierdzenie wieści o kolejnej growej adaptacji serii Piła cieszy, nie ma co nastawiać się na szybki debiut. Komentarze producentów wskazują jasno, że produkcja jeszcze nie ruszyła, więc ewentualna premiera może być odległa o parę ładnych lat.

Poprzednie gry osadzone w szalenie brutalnym świecie filmów przyjęły się dość średnio. Miały swoje grona fanów, ale nie należały do najlepszych produkcji na rynku. Oby nowe gry z Jigsawem (lub bez niego) sprawdziły się przynajmniej dobrze. O ile ostatecznie w ogóle powstaną, bo zatwierdzenie projektu nie oznacza, że doczeka się on ukończenia.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie