Assassin's Creed Valhalla - Ivar

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Assassin’s Creed Valhalla wkrótce otrzyma darmowe nowości. Oto plany Ubisoftu

Assassin’s Creed Valhalla otrzyma kolejne, darmowe paczki treści dla graczy. Fani tytułu będą mieli co robić w nadchodzących tygodniach.

Już jutro, 9 listopada, ukaże się aktualizacja 1.4.0. Nie wiemy jeszcze, co ona wprowadzi, ale stosowny opis powinien pojawić się już niedługo, najpewniej jeszcze dzisiaj.

Wraz z aktualizacją do gry trafi zupełnie nowa, darmowa aktywność poboczna. To pojawiające się jakiś czas temu w przeciekach Tombs of the Fallen. Choć plotki wskazywały, że będzie to DLC, w istocie jest to element aktualizacji, który nie wymaga pobierania osobnych plików.

Od 11 listopada do 2 grudnia będzie trwał też festiwal Oskoreia. Nie ujawniono konkretów, ale grafika zapowiadająca event prezentuje się dość mrocznie. Możemy liczyć na kolejne aktywności poboczne i nagrody przygotowane specjalnie na potrzeby wydarzenia.

Na grudzień zaplanowano również kolejną aktualizację. Patch 1.4.1 najpewniej zajmie się poprawkami błędów. Możliwe, że wprowadzi także pomniejsze nowości przygotowujące graczy na święta Bożego Narodzenia. Kto wie, może w Ravensthorpe postawimy nawet choinkę?

Poniżej znajdziecie grafikę prezentującą plany Ubisoftu na kolejne tygodnie rozwoju Assassin’s Creed Valhalla.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%