BloodRayne: ReVamped - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

BloodRayne ReVamped na wampirzym zwiastunie. Rzut oka na odświeżoną rozgrywkę

Niedawno doczekaliśmy się zapowiedzi BloodRayne Revamped. Dwie odświeżone odsłony przygód Rayne zbliżają się do premiery i zaprezentowano właśnie materiały z rozgrywki.

Najnowszy zwiastun pozwala przyjrzeć się odnowionym grom przez kilkadziesiąt sekund. Poza ulepszeniami w oprawie samych gier, zaprezentowano też odnowione przerywniki filmowe. Nie wygląda to może rewelacyjnie, ale ulepszenia względem oryginalnych pierwszych odsłon BloodRayne są zauważalne. Jeśli chcecie nadrobić oba tytuły, mogą to być remastery warte Waszej uwagi.

Twórcy niedawno podzielili się listą zmian w wersjach ReVamped. Warto wymienić usprawnione oświetlenie i efekty wizualne. Na uwagę zasługuje także przeskalowanie rozdzielczości przerywników oraz umożliwienie rozgrywki nawet w rozdzielczości 4K na wspierających ją konsolach.

BloodRayne ReVamped ukaże się 18 listopada bieżącego roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch. Posiadacze PC mogą już teraz zapoznać się z wersjami Terminal Cut, które oferują jednak nieco inne ulepszenia.

28 listopada ukażą się także specjalne wydania kolekcjonerskie obu gier, za których dystrybucję odpowiedzialne jest LimitedRunGames.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%