BloodRayne ReVamped na wampirzym zwiastunie. Rzut oka na odświeżoną rozgrywkę

BloodRayne: ReVamped - zrzut ekranu
PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Niedawno doczekaliśmy się zapowiedzi BloodRayne Revamped. Dwie odświeżone odsłony przygód Rayne zbliżają się do premiery i zaprezentowano właśnie materiały z rozgrywki.

Najnowszy zwiastun pozwala przyjrzeć się odnowionym grom przez kilkadziesiąt sekund. Poza ulepszeniami w oprawie samych gier, zaprezentowano też odnowione przerywniki filmowe. Nie wygląda to może rewelacyjnie, ale ulepszenia względem oryginalnych pierwszych odsłon BloodRayne są zauważalne. Jeśli chcecie nadrobić oba tytuły, mogą to być remastery warte Waszej uwagi.

Twórcy niedawno podzielili się listą zmian w wersjach ReVamped. Warto wymienić usprawnione oświetlenie i efekty wizualne. Na uwagę zasługuje także przeskalowanie rozdzielczości przerywników oraz umożliwienie rozgrywki nawet w rozdzielczości 4K na wspierających ją konsolach.

BloodRayne ReVamped ukaże się 18 listopada bieżącego roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch. Posiadacze PC mogą już teraz zapoznać się z wersjami Terminal Cut, które oferują jednak nieco inne ulepszenia.

28 listopada ukażą się także specjalne wydania kolekcjonerskie obu gier, za których dystrybucję odpowiedzialne jest LimitedRunGames.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie