playstation 5 konsola
0 komentarzy

PlayStation Direct wreszcie w Europie. Gracze kupią PS5 bezpośrednio od producenta

PlayStation Direct oficjalnie stało się dostępne w pierwszym europejskim państwie. Wkrótce dołączą do niego kolejne. Dzięki niemu kupimy PS5 z pierwszej ręki.

PS5 i to od samego producenta? Gracze na Starym Kontynencie trochę na to czekali.

PlayStation Direct w Europie

PSDirect to usługa Sony, która swoje początki ma w Stanach Zjednoczonych i okazała się tam wielkim hitem. Dlatego też nie dziwi, że Japończycy chcą rozszerzyć działalność oficjalnego sklepu również na więcej państw. Polacy jednak będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Niemieckie konto PlayStation na Twitterze pochwaliło się świetną informacją dla tamtejszych graczy. Dzięki temu wiemy, że w tamtym kraju wystartował oficjalny sklep PlayStation Direct.

Sklep http://direct.playstation.com wkracza do Europy, rozpoczynając od dzisiejszej oficjalnej premiery w Niemczech. Wielka Brytania, Francja, Belgia, Holandia i Luksemburg wkrótce dołączą. Zapraszamy do sklepu po więcej informacji!

PlayStationDE

Problem w tym, że nie ma jeszcze oficjalnej informacji na temat usługi w Polsce. Być może jednak nie będziemy musieli wcale tak długo czekać, a przynajmniej mamy taką nadzieję.

Wedle danych Sony, PSDirect odpowiada za około 15 proc. przychodów korporacji. Jest to naprawdę dużo, tym bardziej że w roku fiskalnym 2020 wygenerował zysk na poziomie 20 mln dolarów.

Co jednak daje nam PSDirect? Dzięki usłudze gracze mogą zaopatrzyć się w sprzęt, gry wideo, a nawet konsole bezpośrednio od producenta. W ten sposób postanowiono wyeliminować (przynajmniej częściowo) problemy z dostępnością PS5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%