Xbox 20th Anniversary to huczna impreza Microsoftu. Gdzie obejrzeć transmisję po polsku?

Xbox 20th Anniversary - logo - PG
Xbox Series Xbox Series S XOne

20 lat minęło jak mrugnięcie okiem. Microsoft zapowiedział, że niebawem z powodu okrągłej rocznicy marki Xbox odbędzie się event Xbox 20th Anniversary. Czego można się spodziewać, a także gdzie obejrzeć transmisję z polskimi napisami?

Livestream odbędzie 15 listopada o godzinie 19:00 czasu polskiego. Będzie można go obejrzeć za pośrednictwem kanałów Xbox na YouTube, Twitchu oraz na Facebooku. Choć audio będzie nadawane w języku angielskim, będą dostępne polskie napisy, dlatego jeszcze więcej osób będzie mogło skorzystać z transmisji.

Xbox zaznaczył, że podczas wydarzenia gracze nie mają się spodziewać zapowiedzi nowych gier, a impreza powinna się skupić wokół małej podróży w czasie, będąc bardziej dokładny, podróży poprzez 20 ostatnich lat. To właśnie wtedy zadebiutował pierwszy sprzęt marki Xbox.

Nie zdziwiłbym się jednak, jeśli podczas Xbox 20th Anniversary miała pojawić się jakaś niespodzianka. Duzi wydawcy, tacy jak Microsoft, Nintendo i PlayStation lubią podczas takich pokazów zaskakiwać.

Co ciekawe, Microsoft zezwolił na retransmitowanie livestreamu, abyście mogli oglądać całość wraz ze swoimi ulubionymi streamerami. Zaznaczył przy tym, że warto uważać na muzykę objętą licencjami, aby ewentualnie nie otrzymać stosownego ostrzeżenia ze strony platformy, na której udostępniane będzie wideo.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie