Elden Ring na materiale wideo z polskim lektorem

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Elden Ring to z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2022 roku. Choć gra zostanie spolszczona kinowo, dostaliśmy specjalny gameplay z polskim lektorem.

Najnowsze dzieło do From Software zapowiada się naprawdę obiecująco. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć gameplayu – mamy jego polską wersję!

Elden Ring po polsku

Ostatnio o Elden Ring jest naprawdę głośno. Nie dziwi to, w końcu gra dostała pierwszy, wyczekiwany tak naprawdę od lat, pokaz fragmentu z rozgrywki. W końcu mogliśmy zobaczyć w akcji oczekiwanego soulslike od twórców gatunku.

ER zaoferuje znacznie więcej niż takie Dark Souls (a przynajmniej z takimi obietnicami mamy do czynienia), jednak wiele elementów będzie podobnych. Przykładem mogą być klasy postaci, w które wcielą się gracze.

Niedawny gameplay docelowo został wydany po angielsku, jednak teraz Bandai Namco przygotowało prawdziwą atrakcję dla polskich fanów. W sieci pojawił się dokładnie ten sam pokaz rozgrywki, jednak teraz oferuje on polskie napisy i, co więcej, także lektora. Dzięki temu w łatwy sposób możecie dowiedzieć się na temat nowości w nadchodzącej grze. Niestety, nie zaprezentowano żadnych dodatkowych nowości. Niemniej, fani cyklu Dark Souls powinni raczej czuć się jak w siódmym niebie.

Wypuszczenie filmiku z polskim lektorem stawia pytanie, czy gra również doczeka się rodzimej wersji językowej? Z karty produktu na Steam wiemy, że tak. Spodziewać się jednak musimy wyłącznie napisów, bez dubbingu czy… lektora nawet, który w końcu w naszej branży też nie jest żadną nowością.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie