GTA The Trilogy The Definitive Edition - zrzut ekranu z Nintendo Switch

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zrzuty ekranu z GTA The Trilogy The Definitive Edition pokazują wersję na najsłabszą konsolę

Rockstar Games zaprezentowało zrzuty ekranu z GTA The Trilogy The Definitive Edition w wersji na konsolę Nintendo Switch. Gry nie prezentują się źle nawet na najsłabszym z nowych sprzętów.

Opublikowane przez Rockstar zrzuty ekranu prezentują rzut oka na wszystkie trzy odświeżone gry. Gracze mogą zapoznać się ze skalą zmian w wersji tytułów na sprzęt Nintendo. Różnice względem portów na „duże” platformy są widoczne gołym okiem.

Przede wszystkim widać, że zdecydowano się na zmniejszenie zasięgu rysowania obiektów. Dodatkowo nieco gorsze wrażenie robi oświetlenie oraz cieniowanie. Mam też wrażenie, że tekstury są w trochę niższej rozdzielczości.

Niemniej odświeżenia i tak prezentują się nieźle. Lekko kreskówkowa oprawa dodaje im uroku i biorąc pod uwagę, że wielu posiadaczy Switcha gra tylko w wersji handheld, a więc na małym ekranie, delikatne pogorszenie oprawy nie powinno być problemem.

Nieco więcej wątpliwości może budzić płynność wyświetlania obrazu portu na sprzęt Nintendo. Konwersje dużych produkcji na Switcha czasem mają problemy z działaniem, jednak da się je stworzyć przy zachowaniu zadowalającej jakości i płynności. Żywym dowodem tego jest na przykład Dying Light, które wygląda i działa bardzo dobrze na Switchu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%