Co z premierą Hogwarts Legacy? Przybliżony termin wskazał sam wydawca

Hogwarts Legacy - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Premiery Hogwarts Legacy została opóźniona na przyszły rok i nie poznaliśmy konkretnej daty wydania na rynek. Do dziś jest ona tajemnicą, ale najpewniej poznaliśmy właśnie przybliżony termin debiutu.

Przedstawicielka Warner Bros, Rachel Wakely, zasugerowała, że gra osadzona w słynnym uniwersum ukaże się po trzeciej części Fantastycznych Zwierząt – donosi VideoGamesChronicle.

Światowa premiera filmu planowana jest na 15 kwietnia przyszłego roku. Oznaczałoby to, że gra zadebiutuje kilka miesięcy później, a więc w drugiej połowie 2022 roku. To dość późno biorąc pod uwagę, że pierwotnie debiut planowano na bieżący rok. Deweloperzy zdecydowali się jednak na opóźnienie w celu dopracowania swojej najnowszej produkcji.

O grze wciąż wiadomo niewiele. Twórcy nie zaprezentowali zbyt wielu materiałów, a i te opublikowane są dość oszczędne w środkach. Nad Hogwarts Legacy pracuje studio Avalanche Software, które odpowiada także za wiele innych growych adaptacji filmów. Na swoim koncie ma między innymi serię Disney Infinity oraz produkcje na podstawie filmów Pixara.

Na ogłoszenie dokładnej daty premiery musimy jeszcze trochę poczekać. Tytuł ma ukazać się na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie