Dark Souls jako strzelanka TPP. Imponujący mod dodaje karabiny i mapy PVP

Dark Souls jako strzelanka TPP. Imponujący mod dodaje karabiny i mapy PVP
PC

Myślałem, że widziałem już wszystko, ale Dark Souls jako multiplayerowa strzelanka PVP jest… czymś, czego najwyraźniej potrzebowałem. Tym bardziej, jeżeli jest to crossover z Halo.

Gdy myślicie, że widzieliście już wszystko, jeden z moderów zaskakuje Was imponującym modem, który kompletnie zmienia całą grę. DS stało się takie jakby… łatwiejsze.

Dark Souls x Halo

Cykl od From Software jest chyba jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziś marek growych. Nie dziwi więc, że moderzy co chwilę zaskakują nas nowymi, czasami dziwacznymi dziełami. Tym razem dostaliśmy coś, co nie tylko wprowadza nowości, ale kompletnie zmienia produkcję.

Moder i YouTuber znany jako InfernoPlus pokazał filmik z procesu tworzenia wyjątkowego moda do Dark Souls. Na samym końcu wideo możecie obejrzeć gameplay. Nie da się ukryć, że pomysł na połączenie DS z cyklem Halo jest kuriozalny, ale zarazem dziwnie atrakcyjny.

Najnowszy mod dodaje do gry broń palną i wszystkie mechaniki, jakie są z nią związane – w tym celowanie znad ramienia oraz umożliwienie rzucania granatów. Jakby tego było mało, twórca zainspirował się serią Halo. Dzięki temu w grze będziemy mogli strzelać z dobrze znanych „pukawek” jak choćby Needler czy klasyczny pistolet.

Spokojnie, to nie wszystko! Modyfikacja wprowadza także szereg map multiplayer, również zainspirowanych serią od Microsoftu. Dzięki temu wraz ze znajomymi możemy stoczyć mecz PVP w DS strzelając do siebie z wyrzutni rakiet. Oczywiście całe uzbrojenie trafiło także do trybu dla jednego gracza – na każdej mapie znajdziemy po jednej z 13 broni. Pliki moda pobierzecie z tego miejsca.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie