Battlefield 2042 - NAVIN RAO concept art - żołnierz hakuje bankomat, by dać dzieciom pieniądze

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

W Battlefield 2042 gra już jeden gracz. Po co „hacki”, kiedy wystarczył błąd w konsoli?

Z powodu błędu na konsoli Xbox jeden z nabywców pre-orderu uzyskał dostęp do gry Battlefield 2042 jeszcze na ponad tydzień przed jej premierą. Co jak co, ale nie ma powodów do narzekania na brak możliwości gry mimo to, że jest jedynym graczem.

O ogromnym szczęściu może mówić gracz aaronfrogy, który pobrał na swoją konsolę nowego BF-a w ramach pre-loadu – informuje VGC. O dziwo, z powodu pewnego błędu mógł on już uruchomić produkcję, choć jej oficjalna premiera odbędzie się 19 listopada 2021 roku.

Najpewniej jedyny obecnie żołnierz 2042 roku postanowił, że wykorzysta sytuację i zgromadził już szereg materiałów prosto z rozgrywki. Te zostały udostępnione za pośrednictwem forum Gamer DVR i obecnie krążą po sieci.

Można by pomyśleć, że skoro to gra tylko z trybem multiplayer, to wymieniony szczęściarz nie ma zbytnio czego szukać obecnie w Battlefield 2042. DICE jednak zaimplementowało do swojej produkcji system zapełniania serwerów botami, także aaronfrogry mógł sprawdzić w akcji pełną rozgrywkę.

Sam jednak spodziewałem się, że same serwery odpowiedzialne za prowadzenie meczy będą wyłączone jeszcze przed premierą. Wygląda na to, że jednak deweloperzy mają potrzebę, by już ewentualnie na nich testować działanie swojej gry.

Swoją drogą, jeśli wahacie się w temacie zakupu Battlefield 2042, macie możliwość sprawdzić tę produkcję naprawdę małym kosztem. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%