Wyciekła lista broni z Battlefield 2042. Fani zaniepokojeni

Battlefield 2042 - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeden z graczy mógł uruchomić Battlefield 2042 przed premierą. Wedle jego materiałów, w grze znajdzie się mniej broni niż w poprzedniej części. Fani wydają się zaniepokojeni.

DICE chce dostarczyć fanom takiego Battlefielda, na jakiego zasługują. Wielu z nich nie jest jednak pewnych tego, czy gra dorówna klasycznym tytułom.

Battlefield 2042 zaoferuje dość mało broni

Jeden z graczy, którzy zakupili nowego Battlefield 2042 przed premierą, mógł już teraz pobrać pliki z grą i… odpalić ją (więcej o tym przeczytacie w tym artykule). Serwery okazały się działać, dzięki czemu internauta podzielił się z innymi graczami swoimi wrażeniami.

Użytkownik Reddita o pseudonimie Aaronfrogger wrzucił niedawno kolejne screeny ze swojej „cudownie” odpalonej gry. Tym razem możemy na nich zobaczyć ekran customizacji broni i… nie jest dobrze. A przynajmniej tak twierdzi wielu fanów marki w komentarzach pod postem.

Wygląda na to, że nowy BF zaoferuje dość mało broni. Te podzielono na różne rodzaje – broń boczna, SMG, karabiny szturmowe, LMG, wyborowe, snajperskie i strzelby. Łącznie mamy 22 różne narzędzia do zabijania. Jest to dość mało, gdyż nawet drugowojenny Battlefield V oferował ich na start 25.

Dziwi szczególnie dość mała różnorodność. W grze na premierę znajdą się zaledwie dwa LMG, trzy karabiny snajperskie i… jeden pistolet. Oprócz niego jest, co prawda, rewolwer i pistolet maszynowy, ale to i tak niewiele. W końcu mówimy tu o grze osadzonej w przyszłości, a DICE mogłoby nieco zaszaleć z prototypowymi narzędziami zniszczenia.

Zapewne deweloperzy dodadzą więcej zawartości po premierze. Gra w końcu ma być rozwijana przez długi czas. Fani na premierę będą musieli jednak przełknąć sporą łyżkę dziegciu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie