Nowe gry na PS4 i PS5 - CJ z GTA The Trilogy The Definitive Edition ze sprejem w ręku rozmawia z kolegami

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Odświeżone GTA Trilogy przyćmi resztę premier?

Nowe gry tego tygodnia pozwolą Wam odbyć małą podróż w czasie. Każda z poniższych rekomendacji to gratka dla fanów nieco starszych klimatów. Nie zmienia to faktu, że fani „nowoczesnego grania” powinni znaleźć tu pozycje dla siebie.

Już jutro, 9 listopada, zadebiutuje Jurassic World Evolution 2 (PS4, PS5) to kolejna odsłona strategii ekonomicznej opartej na uniwersum Parku Jurajskiego. Zbudujcie własny ośrodek rozrywki wypełniony najróżniejszymi gatunkami tych wymarłych w rzeczywistości istot. Gracze mają do wyboru kampanię fabularną, która polega na wykonaniu szeregu określonych zadań oraz tryb Chaos Theory, gdzie przeżyją wydarzenia znane z filmów.

Dwa dni później, 11 listopada, premierę będą mieć dwie ostatnie perełki. Pierwszą z nich jest długo wyczekiwane GTA The Trilogy The Definitive Edition (PS4, PS5), czyli składanka zawierająca odnowioną III, Vice City i San Andreas. Wcielcie się jeszcze raz w ikony serii Grand Theft Auto. Rockstar Games zadbał o ulepszenie grafiki, a także o udoskonalenie wielu mechanik, aby znacznie przyjemniej się grało.

Drugim tytułem jest The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition (PS4, PS5), czyli kolejne wydanie piątych Pradawnych Zwojów. W tej wersji otrzymacie dostęp do masy dodatków zrobionych przez społeczność fanów. Nie zabrakło nawet nowych misji, a gra została wypełniona masą nowych przeciwników, zwierząt i przedmiotów.

Oczywiście powyżej znalazły się tylko nowe gry na PS4 i PS5. Jeśli interesują Was także premiery na inne platformy, znajdziecie je w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 69 reviews)
Excellent39%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible54%