DoGRYwka - Aloy z Horizon Forbiden West, Pink Soldier ze Squid Game, Geralt z serialu Wiedźmin

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Squid Game napsuło krwi streamerce, kolosalny przeciek premier AAA i poprawiony zwiastun Wiedźmina

Pewna streamerka w zasadzie bezpowrotnie straciła część swojego dorobku, na który pracowała przez ponad dekadę. Wszystko za sprawką ogromnej popularności serialu Squid Game i przykrej zbieżności nazw.

Doszukano się w przecieku z serwerów NVIDIA nowych informacji na temat dziesiątek gier AAA i nie tylko. Na liście znajduje się masa premier tytułów o najróżniejszym budżecie, w tym debiutów ex’ów PlayStation na PC.

Masa fanów serialu Wiedźmin nie była zadowolona z muzyki, której użyto do stworzenia najnowszego trailera produkcji. Pewien internauta wziął sprawę w swoje ręce i dodał to tła wideo utwór, który o wiele lepiej pasuje. Te i pozostałe newsy tego dnia odnajdziecie w składance poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%