FIFA - wywiad z zawodnikiem - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

1 komentarz

FIFA pod banderą 2K Sports? Wygląda na to, że giganci czają się na licencję

W ostatnim czasie dalsze losy serii FIFA od EA Sports stoją pod znakiem zapytania z powodu dość niekorzystnych warunków postawionych przez organizację, do której należy licencja. Najpewniej samo Take-Two interesuje się prawami do tej piłkarskiej marki.

Wszystko za sprawką dość nietypowej wypowiedzi Straussa Zelnicka, CEO Take-Two, który został zapytany o kwestię rozwoju sporu EA i FIFA, a także czy byłby zainteresowany nabyciem kolejnych praw związanych ze sportem. Obecnie jego działalność posiada jedynie te związane z Top Eleven.

Jesteśmy zachwyceni, że mamy Nordeus w rodzinie Take-Two. Oni po prostu miażdżą, a Top Eleven to wspaniały, uwielbiany tytuł. Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy, że mogę być w branży menedżerów piłkarskich poprzez Top Eleven z zespołem Nordeus.

To dla nas duży krok naprzód… nie byliśmy wcześniej w tym sporcie. I erm, myślę, że zostawię to na dzisiaj.

– powiedział w środę Strauss Zelnick, CEO Take-Two podczas rozmowy o wynikach finansowych

Słowa Zelnicka są niezwykle bezpieczne i wygląda to tak, jakby chciał jak najbardziej uniknąć powiedzenia czegoś za dużo. Ciężko stwierdzić na ten moment, co ma takiego dokładnie w planach Take-Two, aczkolwiek sporo zależy też od dalszego rozwoju wspomnianego konfliktu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%