Rozmiar GTA The Trilogy The Definitive Edition na konsolach PlayStation ujawniony

GTA The Trilogy The Definitive Edition - zrzut ekranu
PS4 PS5

Wreszcie poznaliśmy konkretny rozmiar GTA The Trilogy The Definitive Edition na konsolach PlayStation. Nie jest specjalnie duży, choć lepiej przygotować miejsce na swoim sprzęcie do grania.

Rozmiar zestawu opublikował profil PlayStation Game Size na Twitterze. Całość powinna zająć niecałe 40 GB na naszych dyskach twardych. Możliwe jednak, że w dniu premiery pojawi się aktualizacja z poprawkami, która zwiększy rozmiar całości.

Rozmiar GTA The Trilogy The Definitive Edition na PS4 i PS5:

  • Grand Theft Auto III – 5.293 GB
  • GTA Vice City – 10.768 GB
  • GTA San Andreas – 22.679 GB

Wszystkie tytuły zajmują więc na konsoli Sony nieco mniej względem wersji na Xbox i dużo więcej w porównaniu do tej na Switcha – rozmiary na wspomnianych platformach znajdziecie w tym artykule.

Ujawnione niedawno wymagania sprzętowe wersji na PC wskazują, że i na komputerach Trilogy The Definitive Edition nie zajmie zbyt dużo miejsca. Twórcom udało się więc całkiem nieźle skompresować pliki. Nic w tym jednak dziwnego, bowiem zmiany w samej grafice nie są ogromne, choć mogą cieszyć.

Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition zadebiutuje 11 listopada bieżącego roku. Gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch. W 2022 roku ukaże się również wersja na urządzenia mobilne.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie