GTA The Trilogy The Definitive Edition - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Rozmiar GTA The Trilogy The Definitive Edition na konsolach PlayStation ujawniony

Wreszcie poznaliśmy konkretny rozmiar GTA The Trilogy The Definitive Edition na konsolach PlayStation. Nie jest specjalnie duży, choć lepiej przygotować miejsce na swoim sprzęcie do grania.

Rozmiar zestawu opublikował profil PlayStation Game Size na Twitterze. Całość powinna zająć niecałe 40 GB na naszych dyskach twardych. Możliwe jednak, że w dniu premiery pojawi się aktualizacja z poprawkami, która zwiększy rozmiar całości.

Rozmiar GTA The Trilogy The Definitive Edition na PS4 i PS5:

  • Grand Theft Auto III – 5.293 GB
  • GTA Vice City – 10.768 GB
  • GTA San Andreas – 22.679 GB

Wszystkie tytuły zajmują więc na konsoli Sony nieco mniej względem wersji na Xbox i dużo więcej w porównaniu do tej na Switcha – rozmiary na wspomnianych platformach znajdziecie w tym artykule.

Ujawnione niedawno wymagania sprzętowe wersji na PC wskazują, że i na komputerach Trilogy The Definitive Edition nie zajmie zbyt dużo miejsca. Twórcom udało się więc całkiem nieźle skompresować pliki. Nic w tym jednak dziwnego, bowiem zmiany w samej grafice nie są ogromne, choć mogą cieszyć.

Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition zadebiutuje 11 listopada bieżącego roku. Gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch. W 2022 roku ukaże się również wersja na urządzenia mobilne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%