San Andreas z GTA The Trilogy The Definitive Edition już do pobrania dla posiadaczy jednej konsoli

GTA Trilogy The Definitive Edition - zrzut ekranu
Mobile PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

GTA The Trilogy The Definitive Edition jawi się niezwykle intrygująco, ale wciąż nie dostaliśmy porządnego zapisu z rozgrywki. Mimo to grę można już pobierać.

A przynajmniej uczynią to posiadacze Xbox’ów z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass.

GTA The Trilogy The Definitive Edition do pobrania

Jak już pisaliśmy wcześniej, niektóre odświeżone części serii GTA ukażą się “niemal” za darmo. Mowa o GTA III, które niedługo po premierze trafi do PlayStation Now (dokładnie nastąpi to 7 grudnia). San Andreas przeznaczone zostało dla subskrybentów Xbox Game Pass. Chętnie na wypróbowani części zremasterowanej trylogii już teraz mogą pobierać pliki z grą!

A przynajmniej takie rewelacje pojawiły się w internecie. Konto GTANet poinformowało na Twitterze, że niektórzy użytkownicy Xbox’a, którzy posiadają wykupioną subskrypcję XGP, już teraz mogą wstępnie pobierać pliki San Andreas. Wydaje się to naprawdę wczesne – w końcu produkcja zadebiutuje 11 listopada. Jest to dziwne, tym bardziej że do tej pory nie dostaliśmy żadnego gameplay’u.

Łącznie do pobrania jest 21,74 GB. Jak już wcześniej informował Rockstar, cała paczka ma ważyć około 49 GB. Oczywiście udostępnienie samego San Andreas dla użytkowników z aktywnym XGP jest świetną okazją, aby ci nie musieli kupować “kota w worku”.

W tym miejscu znajdziecie wagę plików każdą grą na Nintendo Switch oraz Xbox, tutaj zaś pisaliśmy o tym, ile miejsca powinni przygotować posiadacze konsoli Sony. GTA The Trilogy zadebiutuje również na PC, a w późniejszym terminie – na urządzeniach mobilnych.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie