Call of Duty: Vanguard z nowym zwiastunem. Nie ma to jak trailer strzelanki bez strzelania

Call of Duty Vanguard - cinematic trailer - żołnierz celuje z karabinu w pomieszczeniu pod ziemią
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy Call of Duty: Vanguard szykują graczy na jutrzejszą premierę swojej produkcji. Z tej okazji podzielili się kolejnym zwiastunem. Rzućcie okiem na cinematic trailer.

Pomyśleć, że za mniej niż 24 godziny odbędzie się światowy debiut Call of Duty: Vanguard. Choć zaczęto promowanie gry w mediach nieco później od Battlefielda 2042, ostatecznie to nowy CoD pojawi się szybciej (ze względu na opóźnienia tytułu od DICE). Praktycznie na sam koniec tego wyczekiwania udostępniono materiał wideo, który skupia się na głębszym wprowadzeniu w zalążki fabuły. O dziwo, obyło się bez trupów w głównej części, a jedynie na koniec pojawiło się kilka ujęć z walki powietrznej już na silniku gry.

Co ciekawe, w tytule powyższego filmu widnieje informacja o tym, że jest to część pierwsza. Spodziewałbym się w takim przypadku, że w najbliższym czasie pojawi się jeszcze przynajmniej jedna kontynuacja w formie kolejnego trailera. Poniżej znajdziecie jeszcze bonusowe nagranie, w którym twórcy opowiadają o tworzeniu tego kinowego doświadczenia towarzyszącego w omawianym tytule.

Premiera CoD: Vanguard odbędzie się jutro, 5 listopada 2021 roku. Produkcja została stworzona z myślą o PC, Xbox One, Xbox Series X i S, PS4 oraz PS5. Uwaga – zakup najnowszej gry z serii Call of Duty pozwoli Wam zagrać o jeden dzień wcześniej na nowej mapie w Warzone. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie