Serial Wiedźmin od Netflix - Geralt z Rivii

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

CD Projekt RED macza palce w 2. sezonie serialu Wiedźmin

Serial Wiedźmin ma zaczerpnąć więcej inspiracji z gier CD Projekt RED. Potwierdzają to doniesienia z konwentu Lucca Comics & Games 2021.

Relacja z wydarzenia pojawiła się w serwisie multiplayer.it. Czytamy w niej, że Netflix i CD Projekt RED zacieśniły więzy, co w efekcie ma odbić się na drugim sezonie serialu. Nie wiemy jeszcze, o jakim wpływie tu mowa, ale robi się ciekawie.

Po tym, jak w przeszłości kilkakrotnie słyszeliśmy, że produkcja zdystansowała się od gry, aby bardziej zbliżyć się do pierwotnej wizji autora Andrzeja Sapkowskiego, byliśmy niezwykle zaskoczeni, gdy dowiedzieliśmy się, że w drugim sezonie współpraca z CD Projektem staje się coraz bliższa, momentami wręcz codzienna. Współpraca, która pozwoliła obu mediom na wymianę pomysłów i stylów, które miały ogromny wpływ na wygląd nowego sezonu

– czytamy na łamach multiplayer.it

Raczej nie liczyłbym, że w produkcji Netflixa pojawią się znaczące nawiązania do gier z Geraltem. Spodziewałbym się jednak klimatu nieco czerpiącego z tego, co udało się wykreować CD Projekt RED.

Niedawno opublikowano zwiastun drugiego sezonu widowiska. Serial Wiedźmin w nowej odsłonie zapowiada się bardzo intrygująco i jego kolejną część ujrzymy już 17 grudnia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%