Horizon Forbidden West, Ghost of Tsushima, Ratchet & Clank i inne gry Sony na PC w 2022 roku – ujawnia przeciek

Horizon Forbidden West - Aloy
PC PS4 PS5

Na serwerach firmy NVIDIA pojawił się przeciek ujawniający wiele dat premier gier na PC. Wiemy dzięki niemu chociażby, że Horizon Forbidden West i inne gry PlayStation trafią na PC w 2022 roku.

Na wyciekłej i znalezionej dzięki forumowiczom Reddit liście znajdziemy aż siedem pozycji wydawanych przez Sony na komputerach:

  • Ghost of Tsushima – 08.02.2022
  • HELLDIVERS 2 – 03.05.2022
  • Horizon Forbidden West – 30.09.2022
  • Ratchet & Clank (najpewniej z 2016 roku) – 03.10.2022
  • Returnal – 30.04.2022
  • Sackboy: A Big Adventure – 01.05.2022
  • Uncharted: Legacy of Thieves Collection – 07.02.2022

Niektóre z powyższych gier pojawiły się we wcześniejszym przecieku z serwerów firmy NVIDIA. Od tego czasu potwierdziło się, że God of War z 2018 roku oficjalnie trafi na komputery osobiste. Niewykluczone więc, że i pozostałe gry faktycznie ukażą się na PC.

Dodatkowo za wiarygodnością stoi jeszcze jeden argument. Niedawno nieoficjalnie ujawniono, że na komputerach prawie na pewno zadebiutuje Sackboy: A Big Adventure. Obecność gry na liście jeszcze bardziej wzmacnia taką możliwość.

Miejcie jednak na uwadze, że niektóre z zamieszczonych wyżej daty premier mogą być już nieaktualne. Pierwotnie przeciek dat premier z serwerów NVIDIA miał miejsce około miesiąc temu. Od tego czasu niektóre pozycje mogły zostać wewnętrznie opóźnione przez Sony. Na oficjalne potwierdzenie istnienia wspomnianych portów musimy jeszcze poczekać.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie