Marvel’s Midnight Suns opóźnione, ale chociaż wiemy konkretnie, co na tym zyskamy

Marvel's Midnight Suns
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Zapowiedziane niedawno Marvel’s Midnight Suns zadebiutuje z niemałym opóźnieniem. Gra pierwotnie miała ukazać się już w marcu przyszłego roku.

Tak się jednak nie stanie. Studio Firaxis ogłosiło, że docelowym terminem premiery jest teraz druga połowa 2022 roku. Decyzję podyktowała chęć dopracowania gry i dodania do niej większej ilości zawartości fabularnej, między innymi przerywników filmowych.

Wiemy, że wielu fanów z niecierpliwością czekało na grę wiosną przyszłego roku i ta decyzja nie była lekka. Zdecydowaliśmy się przesunąć premierę, ponieważ potrzebujemy więcej czasu, aby uczynić tę grę najlepszą z możliwych.
(…) Te dodatkowe miesiące zostaną wykorzystane na dodanie więcej fabuły, przerywników filmowych i ogólne dopracowanie i będą niezbędne, aby pomóc nam urzeczywistnić naszą wizję.

– informują twórcy gry na Twitterze

Opóźnienie debiutu powinno wyjść produkcji na dobre. Marvel’s Midnight Suns zapowiada się całkiem ciekawie i odpowiadają za nie twórcy serii XCOM. Dodatkowy czas zdecydowanie przyda się twórcom, jeśli zależy im na wprowadzenie do gry dodatkowej zawartości. Miejmy nadzieję, że deweloperzy dobrze wykorzystają te parę miesięcy więcej i dostarczą na rynek bardzo solidny produkt.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie