Wyciekła rozgrywka z kampanii Call of Duty: Vanguard. Jest klimatycznie i filmowo

Call of Duty Vanguard - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Call of Duty: Vanguard debiutuje już jutro, ale do sieci wyciekły właśnie pierwsze chwile z kampanii dla pojedynczego gracza. Wygląda to… naprawdę nieźle!

CoD: Vanguard raczej nie wprowadzi nowej jakości, ale prezentowana historia może mieć sporo do powiedzenia.

Call of Duty: Vanguard z rozgrywką z kampanii

Najnowsze dziecko Sledgehammer Games zapowiada się naprawdę intrygująco. Po Black Ops Cold War, które zdobyło dość mieszane oceny, wracamy niejako do nowości wprowadzonych przez Modern Warfare z 2019 roku.

Vanguard szczególnie intryguje multiplayerem – na premierę dostaniemy szereg ciekawych map, a także pełen nowości tryb Zombie. Jakby tego było mało, produkcja ma być rozwijana przez kolejne miesiące. Mimo to niektórzy (jak choćby ja) mocno zaintrygowani są kampanią dla pojedynczego gracza. Dlatego uczulam na możliwe spoilery z pierwszej godziny rozgrywki.

W internecie przedwcześnie pojawiły się fragmenty kampanii. Niektóre filmiki zostały już usunięte, ale inne dzielnie trzymają się na serwerach m.in. YouTube. O sprawie donoszą użytkownicy Reddita. Przyznam, że zerknąłem na najnowsze materiały i gra zapowiada się w istocie obiecująco. Dostaniemy nie tylko naładowane akcją etapy, ale też wolniejsze, nastawione na klimat i fabułę fragmenty. Jak produkcja wypadnie ostatecznie, przekonamy się już jutro. Tymczasem dziś dostaliśmy kolejny zwiastun! Przypominamy też o godzinie startu serwerów w wersji na PC.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie