W GTA V gra coraz więcej osób, a będzie jeszcze lepiej. Dane sprzedaży

GTA Online - grafika
PS3 PS4 PS5 X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Take-Two Interactive potwierdziło na podsumowaniu finansowym, ile kopii GTA V trafiło w ręce graczy. Dodatkowo ujawniono wyniki sprzedaży Red Dead Redemption 2.

Łącznie ze sklepowych półek zniknęło 155 milionów egzemplarzy Grand Theft Auto V. Gracze wydają pieniądze na ten tytuł chętniej względem poprzedniego kwartału, a baza aktywnych graczy powiększyła się o 11%. Przez ostatnie cztery miesiące sprzedano aż 5 milionów kopii GTA V. Ostatnie wyniki sprzedaży gry ogłoszono w sierpniu bieżącego roku.

Piąte Grand Theft Auto nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa i będzie na językach graczy przez wiele kolejnych miesięcy. Wersja gry na PS5 i Xbox Series ma zadebiutować w marcu przyszłego roku i zapewne znacznie wzmocni sprzedaż tego i tak nadal szalenie popularnego tytułu.

Natomiast Red Dead Redemption 2 także cieszy się sporymi sukcesami. Łącznie rozeszło się 39 milionów egzemplarzy tej produkcji. Dodatkowo popularnością cieszy się Red Dead Online, które zyskało o 29% więcej graczy względem zeszłego kwartału. Take-Two zaznaczyło, że gracze wydawali w grze więcej pieniędzy, niż przewidywano.

Rockstar Games od dawna nie dowiozło na rynek nowej gry, ale najwyraźniej nie musi się z tym spieszyć. Oba najnowsze hity słynnego studia sprzedają się bardzo dobrze, a sieciowe moduły RDO i GTAO również przynoszą ogromne zyski.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie