DoGRYwka – nowa wiedźmińska gra od CDPR w tym roku, ostatni dzień gier z PS Plusa na styczeń oraz „klasyczny Kratos” na PC

Geralt Wiedźmin w swaggerskich okularach i banknotach, logo PS Plus, Kratos z klasycznym wyglądem na PC dzięki modowi (God of War)
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Dziś jest ostatni dzień, by przypisać do kont PSN gry przewidziane na styczeń 2022. Od jutra wchodzi już oferta stworzona z myślą o lutym, dlatego lepiej się pospieszyć. Na początku tego roku PlayStation ogłosiło 3 mocne tytuły, dlatego tym bardziej warto po nie sięgnąć.

CD Projekt RED ogłosiło, że w tym roku do graczy trafi nowa gra oparta o popularnego Gwinta. Nie znamy jeszcze daty premiery produkcji, ale sama formuła ma być czymś, czego poprzednie tytuły z wiedźmińskiej rodziny jeszcze nie oferowały.

Natrafiliśmy na nagranie przedstawiające moda do God of War na PC, który sprawia, że Kratos wygląda jak z dawnych części. Nieco młodszy, ale dalej masywny i niesamowicie silny w takiej formie prezentuje się naprawdę dobrze. Te oraz pozostałe newsy znajdziecie poniżej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie