Wiedźmin dostanie w tym roku grę od CDP RED. Tym razem coś dla fanów Gwinta

Wiedźmin - Gwint
PC

Potwierdzono, że Wiedźmin otrzyma kolejną grę od CD Projekt RED. Jeśli lubicie karcianki, macie z czego się cieszyć – zapowiedziano nową produkcję bazującą na popularnym Gwincie.

Tytuł nazwany tymczasowo Project Golden Nekker jest produkowany przez oddział odpowiedzialny za Gwinta w CD Projekt RED – czytamy w artykule IGN. Produkt ma ukazać się jeszcze w tym roku, choć nie ujawniono daty premiery. Konkretny termin poznamy najpewniej w ciągu najbliższych paru miesięcy.

Gra skupi się na rozgrywce single player i ma zaoferować wciągającą zabwę tylko dla jednego gracza. Co ciekawe, nie będzie to doświadczenie przypominające inne tytuły bazujące na Gwincie. CD Projekt RED rzekomo szykuje coś zupełnie innego, świeżego. Dodatkowo zaznaczono, że nie będzie to nic na wzór kontynuacji Wojny Krwi. Brzmi intrygująco, ale szczegółów wciąż brak.

Poniżej znajdziecie grafiki z Project Golden Nekker.

Project Golden Nekker było zajawiane przez CD Projekt RED już od dłuższego czasu na transmisjach dotyczących Gwinta. Dopiero teraz podzielono się bardziej „oficjalną” zapowiedzią. Pozostaje czekać na ujawnienie kolejnych szczegółów rozgrywki.

W międzyczasie CD Projekt RED szykuje się do startu produkcji kolejnej dużej gry – więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie