PlayStation State of Play zapowiedziane. Pokaz Sony już w tym tygodniu

nowe gry PlayStation Days of Play 2021 - grafika nowe gry
PS4 PS5

PlayStation zapowiedziało pierwsze w tym roku wydarzenie State of Play. Niedługo ujrzymy kolejne materiały z nadchodzącej wyścigowej produkcji Niebieskich.

Najnowsze State of Play odbędzie się w środę, 2 lutego, o godzinie 23:00 czasu polskiego. Wydarzenie skupi się na pokazie Gran Turismo 7, który ma zająć około pół godziny. Zobaczymy więc niemały fragment rozgrywki z produkcji Polyphony Digital.

Pierwsze State of Play w 2022 roku pojawi się pod koniec tego tygodnia, a my jesteśmy przygotowani na ponad 30 minut nowych materiałów z PS5 i szczegółów rozgrywki w Gran Turismo 7. Oglądaj na żywo 2 lutego na Twitchu lub YouTube (…).

– czytamy na blogu PlayStation

Wcześniejsze plotki sugerowały, że PlayStation pokaże w trakcie wydarzenia też inne tytuły. Niestety tym razem musimy obejść się smakiem. Wszystko wskazuje na to, że na najbliższym evencie obejrzymy tylko Gran Turismo 7, co bez wątpienia rozczaruje osoby liczące na większe pokazy.

Jakby nie patrzeć, o planach Sony na najbliższe miesiące wiemy bardzo niewiele. Jeśli chodzi o tytuły ekskluzywne, tak naprawdę znamy jedynie terminy premier Horizon Forbidden West i Gran Turismo 7. Nie wiadomo jaka produkcja na wyłączność Sony ukaże się jako pierwsza po tych grach. Miejmy nadzieję, że wkrótce firma rozwieje wątpliwości.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie