Nowa gra Blizzard powstaje od dawna. Konkrety od twórców

Survival od Blizzard - grafika
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Pod koniec stycznia Blizzard zapowiedziało swoją kolejną grę. To produkcja survivalowa osadzona w zupełnie nowym świecie. Okazuje się, że projekt powstaje od dłuższego czasu.

Na profilu LinkedIn jednego z deweloperów możemy znaleźć notkę wskazującą, że gra powstaje od ponad 4,5 roku. To czas, w którym stworzono wiele niemałych produkcji. Nie oznacza to jednak, że premiera nienazwanego survivalu od Blizzard jest blisko. Nadal nie wiemy kiedy firma ruszyła z pełną produkcją gry.

Inna deweloperka, Camille Sanford, potwierdziła na Twitterze, że produkcja posiada kamerę z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Oczywiście widok TPP nie jest całkowicie wykluczony i równie dobrze wspierane mogą być dwa warianty kamery – na razie wiemy jednak tylko o FPP.

Na temat gry wypowiedział się też szef firmy, Mike Ybarra. Potwierdził, że grał już w nienazwany survival. Najwyraźniej przygotowano więc grywalną wersję tytułu. To wbrew pozorom bardzo ważny szczegół.

Grałem z zespołem wiele godzin w ten projekt i jestem niesamowicie podekscytowany wizją studia oraz zupełnie nowym światem, w który gracze będą mogli wspólnie się zanurzyć.

– napisał szef Blizzard, Mike Ybarra, na Twitterze

Nie wiemy, kiedy ukaże się tajemniczy survival od Blizzard. Gra ma trafić na PC i nieokreślone jeszcze konsole.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie