Horizon Forbidden West zaoferuje ponad 40 gatunków maszyn. Możecie nawet kupić ich „atlas”

Horizon Forbidden West - concept art - słoń i Aloy
PS4 PS5

Luty jest przepełniony premierami gier. Dying Light 2, Elden Ring, oraz tytułowe Horizon Forbidden West. Twórcy tejże produkcji zapowiedzieli papierowy poradnik, z którego opisu można wywnioskować wiele ciekawych rzeczy.

Guerilla Games opublikowało na Twitterze wpis, w którym dzieli się ze światem wieścią o współpracy z Future Press. Dzięki niej na przełomie marca i kwietnia w sprzedaży ukaże się wspomniane tomisko.

Jak czytamy w opisie produktu, książka ma ponad 600 stron, z czego aż 200 jest poświęconych gatunkom maszyn, które Aloy napotka na Zakazanych Wschodzie.

Ponad 200 stron poświęconych jest analizie największych atrakcji gry: 40+ misternie zaprojektowanych maszyn, które grasują po Zakazanym Zachodzie. Dowiedz się, jak uniknąć ich każdego ataku i zawsze mieć pod ręką najlepsze strategie, aby je zniszczyć.

Książkowe poradniki do gier nie są niczym nowym. Miło jednak, że Guerilla Games potraktowało właśnie w ten sposób swoją produkcję. Ogarnięcie tylu gatunków przeciwników może być dla wielu graczy ciężkie, a sięgnięcie po taką lekturę jak po atlas zwierząt może być ciekawą formą rozgrywki. Można to nazwać takim wręcz meta-gameplay’em, który w sam raz powinien się sprawdzić w Horizon Forbidden West.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie