Star Wars: Eclipse ma inspirować się The Last of Us. Wyciekły nowe szczegóły

Star Wars Eclipse - grafika
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Star Wars Eclipse może inspirować się The Last of Us. W sieci pojawiły się kolejne nieoficjalne szczegóły nowej produkcji studia Quantic Dream.

Informator podpisujący się pseudonimem AccountNGT wspomniał, że produkcja inspiruje się wymienioną wyżej grą Naughty Dog. Tytuł ma prezentować podobną mieszankę historii i rozgrywki, choć oczywiście na razie jest za wcześnie aby być pewnym, że Eclipse faktycznie będzie przypominać TLoU. Sam gameplay rzekomo przywodzi na myśl ten ze Star Wars Jedi: Fallen Order.

Tytuł ma też posiadać otwarty świat i rzekomo jest „bardzo ambitną i oryginalną produkcją”. Quantic Dream ma na razie rozwijać prototypy rozgrywki, a międzyczasie powstają też elementy multiplayer. Premiera zdecydowanie nie jest blisko, wszak studio rzekomo nie skończyło jeszcze prac nad fabułą.

AccountNGT zdaje się być wiarygodnym źródłem przecieków dotyczących Star Wars Eclipse. Informator udostępnił zrzut ekranu ze zwiastuna gry na tydzień przed jego oficjalną prezentacją.

Inny branżowy inforamtor, Tom Henderson, wspominał, że Eclipse ma kłopoty. Quantic Dream nie może ukończyć grywalnej wersji produkcji, a innym problemem są komplikacje przy rekrutacji kolejnych deweloperów. Niewykluczone, że na debiut Eclipse poczekamy jeszcze parę lat.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie