PS Now luty 2022 oficjalnie. Kto chętny na GTA ?

PS Now luty 2022 - GTA Vice City
PS4 PS5

Zwykle po ogłoszeniu oferty gier z PS Plus nie trzeba czekać długo na obwieszczenie nowości z PS Now, a więc oto i jest zestaw na luty 2022. W jakie produkcje zagrają subskrybenci usługi streamingowej?

Porównując PS Plusa i PS Now na luty 2022 najpewniej wielu graczy stwierdzi, że w tym miesiącu wygrywa usługa oparta o chmurę. Ciężko jednak nie było wygrać z plusowymi tytułami. Naszą opinię na ich temat zamieściliśmy w tym miejscu. No dobrze, co w takim razie trafi do streamingowców?

Oferta PS Now na luty 2022 – od 1.02.2022

  • Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition – tylko do 2 maja 2022 roku
  • Death Squared
  • Little Big Workshop
  • Through the Darkest of Times

Jak widać, do PS Now zawita kolejna gra z odnowionej trylogii GTA. Podobnie jak w przypadku GTA III i tutaj mowa o ograniczeniu czasowym. W definitywne Vice City posiadacze usługi zagrają jedynie do 2 maja 2022 roku. Do tej daty pozostało jeszcze sporo czasu, dlatego każdy zainteresowany powinien móc przejść ten tytuł nawet po kilka razy.

Przypominam, że niedługo najpewniej w PS Plus i PS Now mają zadziać się spore zmiany. Według plotek usługi miałyby zostać ze sobą połączone, by móc lepiej wpasować się w wymagania współczesnego gracza. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie