Elden Ring może zszokować George’a R.R. Martina. „Wyobrażał sobie coś nieco bardziej ludzkiego”

Elden Ring - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

George R.R. Martin współtworzył świat przedstawiony Elden Ring. Autor uważa, że gra zapowiada się świetnie, ale chyba jeszcze nie wie, co zrobiło From Software z jego pracą.

Reżyser gry, Hidetaka Miyazaki, twierdzi, że Martin może mocno się zdziwić, kiedy zobaczy, co studio zrobiło z wykreowanymi przez niego postaciami. Kiedy Martin podesłała swoje prace do studia, jego kreacje były znacznie bardziej „ludzkie”. From Software zdecydowanie nie pozostawiło ich w takiej formie.

Kiedy Martin pisał te postacie, i kiedy dostarczył historię, mity dla świata Elden Ring, ci półbogowie byli znacznie bliżsi swojej pierwotnej formie, i być może bliżsi ludzkiej formie wtedy, przed Shattering, zanim to wszystko się zaczęło. (…).
Myślę, że jeśli pokażemy to Martinowi i jeśli on będzie miał szansę zobaczyć grę i zobaczyć te postacie, myślę, że może być nieco zszokowany. Kiedy je pisał, naprawdę wyobrażał sobie coś nieco bardziej ludzkiego, nieco bardziej tradycyjny ludzki dramat i postacie fantasy.

– powiedział reżyser gry, Hidetaka Miyazaki, w rozmowie z Game Informer

Na niektóre z pokręconych postaci obecnych w historii możecie rzucić okiem w tym materiale z gry. Choć niektóre z nich przypominają ludzi, raczej nie tak wyobrażał je sobie Martin, kiedy o nich pisał.

Premierę Elden Ring zaplanowano na 25 lutego. Tytuł ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie