W jakim stanie jest Call of Duty: Modern Warfare II? W pracę zaangażowano ponoć wiele zespołów

Call of Duty Modern Warfare - grafika z żołnierzami
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Call of Duty: Modern Warfare II to kolejna wyczekiwana część legendarnej serii strzelanek. Nowe przecieki brzmią lepiej, niż moglibyśmy się spodziewać.

Warto jednak traktować wszelkie doniesienia z przymrużeniem oka.

Call of Duty: Modern Warfare II w fazie alfa

Plotek, przecieków i doniesień na temat wyczekiwanego Modern Warfare II pojawia się coraz więcej. Tom Henderson, znany insider, postanowił podzielić się tym, co niedawno usłyszał w sprawie gry. Dzięki krótkiemu filmikowi w serwisie YouTube wiemy, że tytuł rzekomo wkroczył w fazę alfa.

Jest na to dość wcześnie, jak na ewentualną premierę za „9-10 miesięcy”, ale nie ma raczej powodów do niepokoju. Henderson zapewnia, że prace nad grą idą ponoć wyjątkowo gładko. Widział już materiały, które wskazują, że tym razem dostaniemy tytuł pozbawiony problemów Vanguard czy Warzone Pacific. Wiele może się jeszcze zmienić, ale aktualne rewelacje nastrajają dość pozytywnie.

Niektórzy leakerzy wydają się jednak zaniepokojeni liczbą studiów deweloperskich, którzy rozwijają projekt. Tych jest ponoć aż 11 (Infinity Ward na czele, choć znalazł się również polski oddział). Mimo dość przytłaczającej ich liczby, wersja alfa wydaje się dość dopracowana i Henderson aktualnie nie dostrzega żadnych komplikacji.

Co zaś z samą grą? Twórcy ponoć szykują sporo dobrego i nowego: ulepszone AI, darmowy tryb (zapewne Warzone 2) czy ciekawą fabułę. Więcej o tym przeczytacie w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie