Serial Halo coraz bliżej. Jest już pełny zwiastun i data premiery

serial Halo - pierwsze ujęcia ze zwiastunu produkcji
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Serial Halo otrzymał pełny, oficjalny zwiastun. Wiadomo również, kiedy produkcja ujrzy światło dzienne.

Zgodnie z zapowiedzią z zeszłego tygodnia polscy fani mogą wreszcie zobaczyć pełny zwiastun nadchodzącego serialu. Jest to już drugi dłuższy trailer; pierwszy otrzymaliśmy jeszcze w grudniu. Premiera tytułu jest już jednak tak blisko, że możemy liczyć na kolejne materiały promocyjne. Zobaczcie, jak zapowiada się serial Halo – oto oficjalny zwiastun:

Trailer pojawił się w amerykańskiej telewizji w przerwie meczu futbolu amerykańskiego. Prezentację materiału zapowiadano już wcześniej, a w jednej z zapowiedzi pojawiła się również data premiery całego serialu. Fani serii Halo będą mogli zobaczyć najnowszą produkcję już 24 marca 2022 roku.

W rolę Master Chiefa w nowej produkcji wciela się Pablo Schreiber (Orange is the new black, Amerykańscy Bogowie, Skok stulecia). Oprócz niego na ekranie pojawią się m.in.: Natascha McElhone, Yerin Ha, Charlie Murphy, Shabana Azmi oraz Bokeem Woodbine. W obsadzie znalazła się również Jen Taylor, czyli aktorka podkładająca głos Cortany w serii gier; tutaj także sztuczna inteligencja przemówi jej głosem.

Jak nastawiacie się na serial Halo?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie