PS Plus styczeń 2022 oficjalnie! Trzy świetne gry na start kolejnego roku

PS Plus Extra i Premium listopad 2022 z nowymi grami. 20 tytułów
PlayStation Plus PS4 PS5

PlayStation oficjalnie ogłosiło gry, które trafią do subskrybentów w ramach PS Plus na styczeń 2022. To się nazywa dopiero dobre otwarcie roku! Co ciekawe, we wszystkie tytuły zagrają posiadacze obu wiodących generacji.

Potwierdził się niedawny przeciek z serwisu Dealabs, gdzie jak dotąd nieomylny billbil-kun znowu poprawnie wskazał ofertę Plusa. Czy to źle? Moim zdaniem jak najbardziej nie, ponieważ gry na styczeń zdecydowanie mnie satysfakcjonują. W końcu to 3 produkcje o najróżniejszych gatunkach i pewnie niejedna osoba z Was chciała w nie wcześniej zagrać.

Oferta PS Plus na styczeń 2022 – oto gry z zestawu:

  • Deep Rock Galactic (PS4, PS5)
  • Persona 5 Strikers (PS4)
  • Dirt 5 (PS4, PS5)

Jak widać, właściciele PS4 i PS5 będą mogli zagrać we wszystkie 3 tytuły, a aż dwa z nich posiadają dedykowaną wersję stworzoną z myślą o tym nowszym sprzęcie.

Szczególnie warto się nimi wszystkimi zainteresować, ponieważ PlayStation w styczniu rozda bardzo zróżnicowane tytuły. FPS w nietypowym settingu, slasherowy spin-off serii Persona oraz doceniona przez graczy ściganka. Czego chcieć więcej na dobry początek kolejnego roku z Plusem?

Poniżej zamieszczam zwiastuny wszystkich 3 produkcji, abyście mogli się z nimi zapoznać.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie