Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Dying Light 2 i dwa inne rarytasy

Dying Light 2 Stay Human - logo PlayStation - nowe gry
PS4 PS5

Jakie nowe gry czekają graczy PlayStation w tym tygodniu?I tym razem padło na produkcje, które z pewnością przyczynią się do odchudzenia portfeli niejednego fana gamingu.

Life Is Strange: Remastered Collection (PS4 – 1 lutego) to składanka odświeżonego wydania podstawowej wersji gry oraz niezależnego dodatku Before the Storm. Jeśli chcecie raz jeszcze wcielić się w Max oraz Chloe, aby przeżyć ich przygody, ale ze znacznie lepszą grafiką, to zdecydowanie jest to pakiet dla Was.

Maglam Lord (PS4 – 4 lutego) to jRPG akcji nastawiony na ciągłe walki. Całość została osadzona w świecie fantasy, w którym Wasza postać jest Demonicznym Władcą Mieczy. Jedną z głównych mechanik jest tworzenie nowych mieczy, które następnie wykorzystuje się podczas starć. Co ciekawe, nie zabrakło elementu randkowego.

Dying Light 2: Stay Human (PS5, PS4 – 4 lutego) to długo wyczekiwana kontynuacja cyklu Techlandu zapoczątkowanego w 2015 roku. Gra dzieje się 20 lat po swojej poprzedniczce, świat zmienił się nie do poznania. Wirus stał się jeszcze groźniejszy i rozprzestrzenił się na większą skalę. Motywacją głównego bohatera jest odnalezienie swojej siostry, od której został oddzielony, będąc jeszcze dzieckiem. Nie zabrakło nieliniowej fabuły oraz wielu usprawnień mechanik.

Powyżej zostały wypisane oczywiście jedynie nowe gry na konsole PlayStation. Wszystkie nowości tego tygodnia, również na pozostałe platformy, znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie