Podróż dookoła świata na nowym plakacie Uncharted dla IMAX

film Uncharted - Tom Holland i Mark Wahlberg na fragmencie plakatu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Film Uncharted otrzymał kilka dni temu finałowy trailer, dziś natomiast możemy przyjrzeć się plakatowi zaprojektowanemu dla kin IMAX.

Premiera produkcji w polskich kinach już za niecałe trzy tygodnie, nic więc dziwnego, że twórcy regularnie dostarczają nowe materiały promocyjne. Dziś jest to plakat z klasycznym już motywem nawiązującym do sceny w samolocie, lecz wzbogaconym o nowe szczegóły. Tym razem możemy bowiem prześledzić trasę, jaką bohaterowie przemierzą na ekranach kin.

Nowojorski Manhattan, Barcelona, Paryż, Rzym, Agra, Giza, Singapur – to te nazwy widnieją na globusie umieszczonym za bohaterem Toma Hollanda. Wygląda na to, że Nate’a i Sully’ego czeka prawdziwa podróż dookoła świata – a przynajmniej przez kilka kontynentów. Zobaczcie sami:

Na ekranach w produkcji zobaczymy Toma Hollanda i Marka Wahlberga w rolach Nate’a i Sully’ego. Oprócz nich w filmie pojawią się m.in. Antonio Banderas, Tati Gabrielle i Sophia Ali. Film Uncharted wejdzie na ekrany kin 18 lutego 2022 roku; polska premiera odbędzie się tego samego dnia co światowa.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie