Premiera Evil Dead: The Game znów opóźniona. Debiut w piątek 13-go

Evil Dead: The Game - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W sierpniu zeszłego roku premiera Evil Dead: The Game została opóźniona na luty 2022. Teraz twórcy produkcji potwierdzili, że premiera opóźni się o jeszcze parę kolejnych miesięcy.

Z tytułem zapoznamy się dopiero w piątek 13 maja. Choć tak duże opóźnienie nie wróży grze dobrze, twórcy zapewniają, że dodatkowe miesiące przysłużą się jakości przygotowywanego produktu.

Kiedy zabraliśmy się za tworzenie nowej gry godnej serii Evil Dead, wiedzieliśmy, że musi być odjazdowa jak diabli. Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, Evil Dead: The Game ukaże się 13 maja 2022 roku.
To opóźnienie daje naszemu zespołowi czas potrzebny na dopracowanie wszystkiego (…). Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.

Fragment ogłoszenia twórców

Deweloperzy szykują też kolejną prezentację growego Evil Dead. W lutym mamy ujrzeć zupełnie nowy zwiastun, a wraz z nim pojawią się informacje na temat zamówień przedpremierowych.

W czerwcu zeszłego roku twórcy pokazali też materiał z rozgrywki z gradaptacji Evil Dead. Tytuł ten jest strzelanką z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, w którą możemy grać samotnie lub w kooperacji. Głównym elementem zabawy mordowanie hord opanowanych przez Zło maszkar i wykonywanie z góry ustalonych zadań.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie