Blizzard może zapowiedzieć jeszcze jedną nową grę. „Mają napięty grafik”

Activision Blizzard - logo
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Jez Corden, dziennikarz z Windows Central, stwierdził, że nowy survival to niejedyna gra Blizzard. Producent najwyraźniej szykuje jeszcze więcej niespodzianek.

Ciekawe jak plany Blizzarda zmienią się po przejęciu przez Microsoft?

Nowy survival to niejedyna gra Blizzard

Niedawno legendarni twórcy takich marek, jak WoW czy Diablo zapowiedzieli kolejną grę. To dość spore wydarzenie ze względu na to, iż będzie to survival dziejący się w zupełnie nowym świecie. Okazuje się, że producent może mieć więcej do pokazania.

Nowe pogłoski pochodzą od Jeza Cordena, redaktora Windows Central. Na jednym z ostatnich streamów wypowiedział się na temat zapowiedzianej produkcji i tej… niezapowiedzianej. Jeszcze.

Oczekiwałem, że w ubiegłym tygodniu zapowiedzą inną grę. O tej zapowiedzianej nie wiedziałem, ale wiem za to na temat innej, o której nie będę rozmawiał, bo nie chcę, aby ktoś wpadł w kłopoty. Powiedziano mi, że Blizzard ma napięty grafik.

– powiedział Jez Corden w trakcie niedawnego streamu w serwisie YouTube

To, rzecz jasna, dość enigmatyczne stwierdzenie, jednak Corden do tej pory wykazywał się rzetelnością. Nie oznacza to jednak, że jego informacje trzeba wziąć za pewnik – lepiej i tak zachować zdrowy dystans. Blizz może faktycznie mieć do pokazania więcej, niż przypuszczamy. Niedługo po zapowiedzi nowej marki, szef studia, Mike Ybarra obiecał „ekscytujące” wieści na temat Diablo, Overwatch i Warcrafta. Czy kolejna zapowiedź, o której mówi Corden może wiązać się z którąś z tych marek? Być może tak, a być może Blizzard pracuje nad czymś jeszcze innym. Inna sprawa, że oprócz survivalu deweloperzy pracują nad Overwatch 2 i Diablo IV. Zgaduję więc, że w przygotowaniu mogą mieć kolejną część znanej marki (skoro i tak pracują nad nowym światem w nadchodzącym survivalu). Hm… StarCraft 3?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie