Mod do Wiedźmina 3 na „piękną Yen”. Bohaterka zaliczyła wizytę u kosmetyczki

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Pretty Yen - Yennefer w poprawionym makijażu
PC

Wiedźmin 3: Dziki Gon zyskał właśnie kolejnego moda kosmetycznego, który skupia się na postaci Yennefer. Instalując go, zafundujecie jej wizytę u kosmetyczki. Oceńcie sami, czy wygląda lepiej przed czy po.

Autorem omawianej modyfikacji jest akash1997, który w swoim moderskim portfolio ma już inne prace dotyczące poprawek twarzy bohaterów. Jego najświeższy mod (opublikowany dzisiaj!) skupia się wokół jednej z miłości Geralta. Poniżej możecie zobaczyć grafikę porównawczą, która obrazuje wszelkie zmiany. Z lewej strony „oryginalna” Yennefer, a z prawej po instalacji modyfikacji.

PlayStation 5 – tutaj kupisz. Ceny i aktualne oferty:

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Pretty Yen - porównanie twarzy
Źródło: NexusMods

Nowa twarz czarodziejki została wymodelowana przez autora, a także przez niego oteksturowana grafikami HD. Jak widać, na policzkach pojawiło się nieco więcej różu, a niektóre miejsca delikatnie bardziej odbiją światło. Myślę, że jednak nos dostał nieco za dużo czerwieni, bo przez to Yen wygląda na nieco przeziębioną.

Pretty Yen możecie pobrać stąd.

Odnoszę wrażenie, że modyfikacje kosmetyczne do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w ostatnim czasie przechodzą swego rodzaju renesans. Jak pewnie zauważyliście, od kilku tygodni zdecydowanie częściej je opisuję, a to ze względu na ich ogromną popularność wśród społeczności moderskiej. Z innych perełek polecam m.in. zainteresować się tatuażami dla Geralta. Więcej na ich temat możecie przeczytać tutaj.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie