Nowy mod do God of War cofa nas do czasów świetności Kratosa z kozią bródką

Kratos z bródką God of War
PC

God of War na PC to nie tylko świetna konwersja, ale także dowód na to, że moderzy potrafią wiele. Najnowsza modyfikacja cofa nas do wspaniałych czasów oryginalnego wyglądu Kratosa.

Teraz wygląda jakby… trochę mnie groźnie.

Mod na wygląd Kratosa do God of War

„PC Master Race”, jak zwykło określać się graczy PeCetowych, to nie tylko płynność, wygoda opcji i sterowania w wielu grach, ale także modyfikacje. Niedawno wydana konwersja GoW udowadnia, że w moderach drzemie olbrzymi potencjał. W końcu posiadacze PlayStation mogli jedynie przerabiać Kratosa z najnowszej części w Photoshopie, aby sprawdzić, jak wyglądałby bez obfitej brody…

Teraz nie musimy poświęcać w tym celu paru godzin na przerabianie jego wizerunku w programie graficznym. W serwisie YouTube pojawił się filmik pokazujący nowego Kratosa w swej klasycznej odsłonie. Bohater niegdyś nie imponował wielką brodą, a raczej małą, ale wciąż charakterystyczną kozią bródką.

Czy tylko mi wydaje się, że w tej wersji bohater wygląda jakby nieco mniej groźnie? Z pewnością jest młodszy. Fani cyklu od razu mogą przypomnieć sobie piękne czasy wyrzynania bogów na Olimpie. No i nowa modyfikacja wygląda znacznie lepiej niż całkowicie ogolony Kratos. Gdy tylko pojawi się dostępna – z pewnością zaktualizujemy ten artykuł.

Autor filmiku wykorzystał również moda pozbawiającego głównego bohatera paru widocznych elementów ekwipunku, aby uzyskać bardziej „klasyczny” efekt. Swoją drogą – wiecie, że niezwykle popularny mod do wersji PC wymierzony został w PlayStation?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie