W strzelance inspirowanej FEAR pojawi się uzbrojona Roomba. Zdziesiątkuje wrogów i wyczyści podłogę

Selaco Steam screenshot z gry
PC

Selaco to najnowszy FPS inspirowany klasykami pokroju Doom i FEAR. W najnowszej pozycji znajdziemy jednak bardzo uroczego kompana-robota.

Zabijanie i sprzątanie w jednym!

Selaco postawi na samowystarczalność

Tytuł „Selaco” zapewne niewiele Wam mówi. Już śpieszę jednak z naprostowania tej sytuacji, gdyż najnowszy FPS zapowiada się naprawdę świetnie i to nie tylko dla fanów oldschoolowych strzelanek. Twórcy pragną przekonać nas do swej najnowszej pozycji za sprawą połączenia Doom-a i FEAR-a. Powinniśmy oczekiwać interesującej fabuły, wartkiej akcji i możliwości zniszczenia otoczenia. Wszystko śmiga na stareńkim engine… pierwszego Doom-a!

Jeżeli powyższe Was jeszcze nie przekonało – nowe informacje od twórców mogą to zrobić. Studio Altered Orbit pokazało na Twitterze krótki wpis, w którym zaobserwować możemy w akcji jednego z naszych „pupili” w grze. A będzie nim nie kto inny, jak klasyczny robot Roomba, tylko że w śmiercionośnej wersji.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby niewielkiemu robotowi zamontować działko. Dzięki temu będziemy mieć po swojej stronie mobilną wieżyczkę. Inna opcja to wrzucenie na niego miny, która wybuchnie pod stopami niczego niespodziewających się wrogów. Jakby tego było mało – robocik jest naprawdę uroczy i cieszy się na nasz widok. I oczywiście, możemy go pogłaskać.

Na stronie Steam widzimy, że Selaco zadebiutuje 25 sierpnia 2255 roku (sic!). Trochę czekania jest, ale mamy nadzieję, że się opłaci.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia