Cyberpunk 2077 na PS5 i Xbox Series coraz bliżej. Okładka znaleziona u PlayStation

Cyberpunk 2077 - V i Johnny Silverhand
PS5

CD Projekt informowało pod koniec zeszłego roku, że Cyberpunk 2077 zyska kolejne poprawki w pierwszym kwartale 2022 roku. Wygląda na to, że takowe faktycznie są już blisko.

Na słynnym profilu PlayStation Game Size pojawiła się wpis wspominający o natywnej wersji Cyberpunka 2077 na PS5 – takowa najwyraźniej pojawiła się już w bazie danych PlayStation. Osoba prowadząca profil podzieliła się nawet okładką, która najpewniej ozdobi wydanie gry na PS5 i Xbox Series.

Autor/ka PlayStation Game Size spekuluje, że aktualizacja może ukazać się w połowie lutego lub na początku marca. Nie jest to jednak nic pewnego.

Wskazówek sugerujących rychłą premierę aktualizacji na PS5 i Xbox Series jest więcej. Niedawno Cyberpunk 2077 w wersji testowej otrzymał sporą paczkę zmian na platformie Steam.

Wszystko wskazuje na to, że CD Projekt RED powoli kończy produkcję kolejnej aktualizacji do gry oraz wersji dla konsol PS5 i Xbox Series, choć konkretny termin debiutu pozostaje na razie tajemnicą. Do końca kwartału nie pozostało jednak dużo czasu, więc wkrótce najpewniej dowiemy się nieco więcej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie