Hideo Kojima może szykować kolejną grę ekskluzywną dla PlayStation, tym razem VR2

Hideo Kojima
PS5

Wiemy, że Hideo Kojima szykuje obecnie przynajmniej dwie różne produkcję. Niewykluczone, że jedna z nich zmierza na PlayStation VR2.

Osoba prowadząca profil Oops Leaks na Twitterze otrzymała informacje wskazujące, że Kojima w istocie przygotowuje grę zmierzającą na gogle PS VR2. Tytuł ma powstawać we współpracy z ekspertka od VR, Celine Tricart.

Kojima Productions otrzymało prototypy PS VR2 jeszcze w listopadzie 2021 roku. Według niepotwierdzonych informacji, które do mnie dotarły, nadchodzący mniejszy projekt studia może być grą/doświadczeniem VR (produkowanym – red. ) we współpracy z wielokrotnie nagradzaną ekspertką od wirtualnej rzeczywistości i storytellerką Céline Tricart.

– czytamy w poście na Twitterze Oops Leaks

Niedawno sam Hideo Kojima potwierdzał, że jego studio przygotowuje „oryginalne” i „skandaliczne” produkcje. Możliwe więc, że jedna z nich to tajemnicza produkcja przeznaczona na nowe gogle VR od PlayStation.

Oops Leaks udostępniło w sieci wiele przecieków, głównie dotyczących PlayStation. Na ten moment ciężko potwierdzić wiarygodność tego informatora, więc powyższe doniesienia należy przyjmować z dystansem. Patrząc jednak na fakt, że Sony z pewnością będzie chciało promować swój nowy sprzęt VR, gra od Kojimy przeznaczona na gogle wirtualnej rzeczywistości brzmi jak coś prawdopodobnego.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie