DoGRYwka - krzyczący Kratos, logo PlayStation i Aloy z Horizon Forbidden West

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – nowe PS5 i Switch, premiera Dying Light 2 i problemy z grą w PS Plus

Ten czwartek przyniósł nam już teraz masę ciekawych newsów, a to jeszcze nie koniec. Wieczorem zobaczymy oczekiwane pokazy Horizon Forbidden West oraz polskiego Dying Light 2.

Na szczęście dzień zaowocował także masą innych, ciekawych newsów o grach. Na horyzoncie widać już pierwsze informacje na temat zbliżających się, nowych modeli PS5 i Nintendo Switch. Producent tej pierwszej konsoli pochwalił się masą ciekawych statystyk odnośnie posiadaczy PlayStation. Wiedzieliście, że część z nich odbiega od globalnych norm wśród reszty platform?

Niestety, na łamach naszego portalu musieliśmy napisać też o mniej miłych wiadomościach dla części z Was, szczególnie w przypadku osób oczekujących na God of War Ragnarok. Nie zabrakło jednak też dobrych wieści. Jak się okazuje, Uncharted 4 zmierza na kolejną platformę!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się