Battlefield 6 - strzelanina

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

No i to tyle. Praktycznie cały trailer Battlefield 6 wyciekł do sieci

Według znanego insidera odpowiedzialnego za większość przecieków informacji o Battlefield 6 trailer gry znajdziemy już w zasadzie w całości w internecie. Według niego twórcy przesunęli jego premierę na czerwiec, aby przygotować inny, zastępczy zwiastun.

Cóż, w ostatnim czasie większość newsów o Battlefield 6 dotyczy jedynie jego trailera, którego jeszcze oficjalnie nie zobaczyliśmy. Gracze śmieją się, że jak tak dalej pójdzie, to ze skrawków zwiastuna skleją go sobie samodzielnie. Jak niedawno podawał Tom Henderson, do sieci wyciekło wcześniej około 80% wspomnianego filmu. Teraz on sam twierdzi, że sytuacja się zmieniła i w zasadzie wszystko jest już dostępne. Okazuje się, że na jego Discordzie jeden z użytkowników przesłał całe nagranie na serwer. Nie trzeba było czekać długo, by EA aktywnie zaczęło usuwać wideo z serwisów takich jak YouTube. Na szczęście udało nam się odnaleźć jeszcze jedną, zachowaną kopię.

Co ciekawe, według niego twórcy zdecydowali się podjąć nietypową decyzję.

Z powyższego wpisu dowiadujemy się, że DICE miałoby obecnie przygotowywać inny zwiastun produkcji ze względu na wcześniej wspomniany przeciek. Oprócz tego zdementowano plotki, jakoby „nieszczęsny trailer” miał być przygotowany pod inwestorów i nie miałby trafić do graczy.

Nie będę ukrywał, że całe to zamieszanie w związku z nowym Battlefieldem oraz jego przeciekami wydaje mi się coraz bardziej kuriozalne. Ostatnio nie ma dnia, żebyśmy nie dowiadywali się w tym temacie nowych informacji. Nie zmienia to faktu, że każda taka sytuacja sprawia, że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać dnia pokazania czerwcowego nagrania. To właśnie na przyszły miesiąc przesunięto jego premierę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się