Dying Light 2 - postać z gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dzisiaj pokaz Dying Light 2. Oglądajcie z nami live stream Techlandu

Już dziś odbędzie się prezentacja Dying Light 2. Techland szykuje nowe informacje o grze, a my odliczamy godziny do transmisji na żywo.

Ponury czas oczekiwania na wieści dotyczące Dying Light 2 powoli dobiega końca. Techland zapowiedział niedawno oficjalną transmisję, na której poznamy kolejne konkrety dotyczące tego tytułu.

Biorąc pod uwagę niedawne przecieki, zapewne wśród nich znajdzie się miejsce na datę premiery. Dodatkowo spodziewałbym się większego pokazu rozgrywki, startu zamówień przedpremierowych i może fabularnego zwiastuna. Zapewne Techland zaprezentuje też oficjalnie edycję kolekcjonerską gry, która pojawiła się w sieci na początku roku.

Pewne jest natomiast to, że każda osoba czekająca na DL2 powinna stawić się na transmisji, bowiem nie zabraknie na niej ciekawych informacji. Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że Techland nie pozostawi żadnych wątpliwości po tym evencie.

Transmisję z prezentacją DL2 obejrzyjcie na oficjalnym kanale Twitch Techlandu, na poniższym livestreamie. Pokaz odbędzie się dziś o godzinie 21:00 czasu polskiego i nie wiemy jeszcze, ile dokładnie potrwa. Jeśli nie dacie rady stawić się na transmisji, pokazywane na niej materiały powinny zostać opublikowane na YouTube i innych kanałach Techlandu po live streamie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się