Śledźcie z nami State of Play z Horizon Forbidden West. Pokaz dziś wieczorem

Horizon Forbidden West - State of Play
PS4 PS5

Już za parę godzin odbędzie się pokaz Horizon Forbidden West. W ramach State of Play zobaczymy pierwszą rozgrywkę z gry.

Po wielu miesiącach oczekiwań w końcu zobaczymy materiał z rozgrywki wspomnianego wcześniej następcy Horizon Zero Dawn. Gracze z całego świata są spragnieni kolejnych przygód Aloy, ale na szczęście nie będą musieli długo czekać, by choć trochę się zadowolić.

PlayStation poinformowało wcześniej, że dzisiaj o 18:00 czasu polskiego rozpocznie się specjalne odliczanie, które poprzedzi pokazanie gameplayu z gry. Sam pokaz rozpocznie się dopiero o godzinie 23:00 i będzie dostępny odpowiednio na Twitchu oraz na platformie YouTube. Poniżej wstawiamy jednak okno do samego livestreamu, abyście mogli wraz z nami śledzić losy kolejnej części Horizona.

Szczerze mówiąc, nie mogę się już doczekać wieczornej transmisji i mam nadzieję, że sequel gry wypadnie dziś niesamowicie. Nie będę ukrywał, że mam spore oczekiwania wobec Guerrilla Games i Horizon Forbidden West. Deweloperzy na pewno mają wysoko postawioną poprzeczkę po swojej produkcji z 2017 roku. Mimo to, jestem pewien, że studio podoła postawionemu zadaniu. Cóż, nie pozostaje nam już nic, tylko czekać na rozpoczęcie show. Do zobaczenia później!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie