Horizon Forbidden West - State of Play

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Śledźcie z nami State of Play z Horizon Forbidden West. Pokaz dziś wieczorem

Już za parę godzin odbędzie się pokaz Horizon Forbidden West. W ramach State of Play zobaczymy pierwszą rozgrywkę z gry.

Po wielu miesiącach oczekiwań w końcu zobaczymy materiał z rozgrywki wspomnianego wcześniej następcy Horizon Zero Dawn. Gracze z całego świata są spragnieni kolejnych przygód Aloy, ale na szczęście nie będą musieli długo czekać, by choć trochę się zadowolić.

PlayStation poinformowało wcześniej, że dzisiaj o 18:00 czasu polskiego rozpocznie się specjalne odliczanie, które poprzedzi pokazanie gameplayu z gry. Sam pokaz rozpocznie się dopiero o godzinie 23:00 i będzie dostępny odpowiednio na Twitchu oraz na platformie YouTube. Poniżej wstawiamy jednak okno do samego livestreamu, abyście mogli wraz z nami śledzić losy kolejnej części Horizona.

Szczerze mówiąc, nie mogę się już doczekać wieczornej transmisji i mam nadzieję, że sequel gry wypadnie dziś niesamowicie. Nie będę ukrywał, że mam spore oczekiwania wobec Guerrilla Games i Horizon Forbidden West. Deweloperzy na pewno mają wysoko postawioną poprzeczkę po swojej produkcji z 2017 roku. Mimo to, jestem pewien, że studio podoła postawionemu zadaniu. Cóż, nie pozostaje nam już nic, tylko czekać na rozpoczęcie show. Do zobaczenia później!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się